Print this page
sobota, 26 júl 2014 14:08

Maľovanie a sadrokartónové pohľady

Maľovanie

Ak potrebujete kvalitné vymaľovanie bytu je tu pre Vás IZOLMED. Vymaľujeme Váš byt, dom, nebytových priestor v čistej bielej alebo v trendových moderných tónoch podľa vzorkovníka farieb. Vymaľovanie stien vhodnou farbou má veľa predností. Je najmenej nákladné a rýchle. Umožňuje detailnú voľbu odtieňa podľa vašich predstáv aj jeho častú obmenu podľa vášho želania a zariadenia bytu. Vhodne namaľovaná stena dodáva priestoru celistvosť, dotvára svetelné podmienky a výrazne vplýva na vnútorný dojem a celkovú pohodu v priestore.

 

Sadrokartónové pohľady a ľahké priečky

Potrebujete predeliť miestnosť priečkou alebo vytvoriť sadrokartónový pohľad pre ukrytie elektroinštalácie, digestorových rúr alebo umiestnenie dizajnových pohľadových svietidiel. Vytvoríme Vám dokonalý sadrokartónový podhľad kvalitne a rýchlo, odporúčime vhodné os opri maliarskych prácach vám spravíme aj sadrokartón, ľahké priečky a stierkovanie. Zmeňte svoj byt alebo dom podľa vašich predstáv.
Kvalita a záruka našich prác, maľovanie v moderných tónoch, výber podľa vzorkovníka farieb. Stierky, vysprávky stien, brúsenie sadrokartónu, sadrové omietky. Volajte a presvedčí Vás kvalita.

P10101341
P180111 13.160002
P250111 08.350001
VAS-TIP--Od-zakladov
header-bg-1
images
imagesdd
sadrokarton
sadrokarton2
sadrokraton25